Tantra masáže sa v poslednej dobe rozšírili na mnohých miestach (nielen) na Slovensku, a to preto, že prinášajú značné uspokojenie, mnohokrát väčšie, než sex. V čom vlastne väzí ich úspech?

Erotogénne zóny nájdete aj tam, kde by ste ich nehľadali – niektorí muži sa snáď domnievajú, že sťahovanie predkožky z penisu, ľudovo povedané „naháňanie penisu“ je jediný spôsob, ako dosiahnuť orgazmus, ale to je naozaj veľmi skreslená predstava. V skutočnosti je erotogénnych zón na tele oveľa viac a skúsená masérka tantra masáží vie, kam siahnuť, a ako. Nechajte sa prekvapiť, alebo sa inšpirujte nasledujúcimi riadkami, o ktorých možno masérka ani nevie. Alebo vie, a tým lepšie:

masážny olej

Vlasatá časť hlavy – možno viete, že existujú drôtené drbátka hlavy, ale oveľa lepšie je, keď vám vo vlasoch niekto prechádza dlaňou a brušky prstov, najmä krásne a milé dievča. To je priamo balzam na duši a prevádzač energií. Vlasatá časť hlavy, od čela až po zátylok, je jednou z najsilnejších zón na navodenie prípravy na samotú tantra masáž, alebo na vylepšenie jej priebehu.

tantra masáže

Kúzlo pupku – možno budete prekvapení, ale najsilnejšou erotogénnou zónou spoločne s genitáliami, je pupok, najmä jeho stred. Odtiaľ v matkinom lone prúdila energia a výživa malému bábätku, a toto máme všetci už prežité, takže vieme, že pupok je oblasť veľkej https://www.zones.sk/studentske-prace/dejepis/7559-panovnici-velkej-moravy/ rozkoše a radosti zo života. Len si na to spomenúť. Skúste ho niekedy dráždiť pri masturbácii hranou nechtu, alebo požiadajte masérku o jeho dráždenie, a uvidíte.

Láskanie chodidiel uvoľňuje blokády – o existencii reflexných masáží chodidiel už vie snáď každý, ale nie každý vie, že existuje aj jemná motýlia masáž bosých plôšok. Zamerajte sa najmä na prstnú kosť, bruška prstov, pätu a vonkajšiu hranu chodidla pod priehlavkom, teda vlastne na celú dopadovú plochu chodidla, ktorá vytvára jeho odtlačok na stielke. Práve tam sú najsilnejšie erotogénne zóny, s ktorými bude tantra masáž opäť ešte viac vzrušujúca, dráždivejšia a žiadanejšia.