Či je už pestovanie zeleniny, ovocia a inej zelene vaším hobby, alebo využívate túto záľubu ako relax a odpočinok od celotýždňového napätia z náročnej práce, pravdepodobne by ste vo svojej záhradke chceli tráviť času, čo najviac. Mnoho ľudí si takýmto spôsobom užíva najmä únik z rušného mesta, pričom záhradu majú často v odľahlých a okrajových častiach, v záhradkárskych a chatových oblastiach alebo úplne mimo mesta, niekde na vidieku. Pobyt v takomto príjemnom prostredí v prírode, môže mať na telo a myseľ naozaj veľmi priaznivé účinky, ktoré pomáhajú odbúrať stres. Pokiaľ však vo vašej záhradke nemáte žiadnu chatku alebo inú formu obydlia, v ktorom by ste mohli prenocovať, večné dochádzanie môže byť zdĺhavé a ak si chcete záhradu užiť, čo najviac, môže vám zabrať zbytočne veľa času. Z toho dôvodu, keď máte na to priestor, odporúčame do záhrady zaobstarať menší mobilný domček, vďaka ktorému by ste mohli v príjemnom záhradnom prostredí pokojne stráviť aj niekoľko dní.

záhrada so zeleninou

V prípade, že máte záhradkárčenie v obľube spoločne aj s vaším partnerom, na rekreačné prespatie či víkendový pobyt vo dvojici vám bude bohato stačiť napríklad Mobilný dom Nordstar Verkerk http://euro-mobilnedomy.sk/mobilny-dom/3916-nordstar-verkerk/. Model tohto typu mobilného domčeku je veľkosťou akurátne prispôsobený pre dvoch ľudí, pričom ak by sa k vám náhodou pridali neočakávaní nocľažníci, bez problémov môžu skloniť svoju hlavu v obývacej časti, kde sa nachádza sedacia súprava, tvarovaná do písmena U, s dostatočne veľkým úložným priestorom.

záhradný domček

Ovocie a zeleninu vypestovanú priamo z vašej záhradky si zase môžete pripraviť v nadväzujúcej kuchynskej časti, kde je k dispozícií jedálenský kútik, kuchynská linka, drez na umývanie riadov, chladnička a plynový varič, vďaka ktorému môžete variť. V domčeku sa nachádza taktiež aj kúpeľňa, ktorá je plne vybavená toaletou, umývadlom a sprchou. Čo sa týka izieb, v domčeku nájdete jednu izbu, ktorá slúži ako manželská spálňa a je vybavená dvojlôžkovou posteľou a úložnými priestormi vo forme skríň.