Potrebujete poradiť v oblasti mobilov, tabletov a počítačov? Ste na správnej adrese! U nás nájdete všetko potrebné a ešte omnoho viac. Pokazil sa Vám mobil, ktorý tvorí vášho každodenného spoločníka a neviete ako bez neho prežijete? Neváhajte a doneste ho k nám a naši odborníci vám ho znovu spojazdnia, v čo najkratšom možnom čase. Servisujeme mobily takmer všetkých značiek (Samsung, Iphone, Motorola, Sony, Huawei, Honor). Niečo s vašim počítačom alebo tabletom nie je tak ako by malo byť? Aj s týmto vám vieme pomôcť, spravíme dôkladnú diagnostiku vášho počítača a zistíme, kde mohol nastať problém.

servis mobilu

Po spoločnej dohode vám vieme počítač tiež zmodernizovať, alebo spraviť ďalšie úkony, ktoré budú potrebné na jeho opravu. Ostali vám cenné fotografie alebo nejaký vážny dokument v pokazenom počítači? Nevieme síce robiť zázraky, ale urobíme všetko preto, aby sme vám zachrániť dáta a vrátili vám ich späť. Ak budete potrebovať, ukážeme vám aj poradíme ako si ich ukladať bezpečne, aby sa vám to druhýkrát nestalo. Neviete aké príslušenstvo kúpiť k vášmu novému mobilu, tabletu či počítaču? Aj preto sme tu pre vás, aby sme vám poradili s najlepšou voľbou. Z veľkej ponuky v našom e-shope taktiež môžete vybrať práve to, čo potrebujete pre váš mobil, tablet či počítač.

pokazený mobil

Všetky produkty máme prehľadne rozdelené v jednotlivých kategóriách. Takže stačí ísť si len zvoliť kategóriu, ktorá vás zaujíma a nájsť potrebný produkt. Potom už len stačí, aby ste si produkt vložili do nákupného košíka https://www.mobilovo.sk/nakupny-kosik/ a my vám ho doručíme až k vám domov alebo si k nám preň jednoducho prídete. Chcete predať svoj starý mobil? Aj s týmto vám mobilovo.sk dokáže hravo pomôcť. Mnoho ďalších cenných informácii, ktoré by vás mohli zaujímať v oblasti techniky (mobil, tablet, počítač) sa dozviete aj na našom blogu, ktorý pre vás pravidelne aktualizujeme. Snažíme sa v článkoch priniesť čitateľovi zaujímavé, aktuálne a hlavne prospešné informácie.