Čaj Matcha. Reč je o zelenom čaji, o špeciálnom druhu, ktorý blahodarne pôsobí na naše zdravie. Získava sa pomletím listov na zelený prášok, ktorý sa zalieva horúcou vodou pri príprave tohto pozitívne pôsobiaceho nápoja. Jeho účinky sú viac ako pôsobivé a dotýkajú sa mnohých oblastí pôsobenia. Okrem toho, že ho ocenia dámy pri rôznych diétach, keďže napomáha redukovať hmotnosť a dobíja energiou, jeho pôsobenie pri liečení ochorení je o niečo širšie. Jeho účinky na správnu činnosť srdca sú znamenité, pomáha správnemu fungovanie srdcovocievneho systému, znižuje cholesterol ako aj hladinu cukri v krvi, ktorú pomáha upravovať do stanovenej normy. Umožňuje nám dostať sa do nášho prirodzeného stavu, ktorým je stav zdravia, kedy nepociťujeme nesúlad v našom prežívaní, sme plní energie, vitality, vo forme a fit.

Matcha na každý deň

Náš bežný život plní povinností a zvládania rôznych náročných skúšok v rozmanitých podobách, nás často dostáva do pocitu nerovnováhy, stresu, napätia a iných negatívnych pocitov. V takomto rozpoložení, kedy nie sme ukotvení vo svojom vnútri, vo svojej podstate bytia, sa mnohokrát dostavujú aj ochorenia v našom fyzickom tele. Matcha čaj uvoľňuje nahromadené napätie z tela, priaznivo pôsobí na nervový systém ako aj na našu imunitu, pôsobí antistresujúco a detoxikačne. Zbavte sa nahromadených škodlivých látok vo vašom organizme aj užívaním tohto produktu.

listy Matchy

Čaj Matcha Totalvital https://www.totalvital.sk/matcha podporuje správnu mozgovú činnosť, koncentráciu a pamäť. Ak vás zaujíma alternatívny spôsob liečenia jednotlivých chorení, zaujímate sa o silu prírody a jej pôsobenie na ľudské zdravie, vyskúšajte aj Matcha čaj a overte si jeho účinky priamo na vlastnej koži, na vlastných pocitoch a prežívaní bežných dní počas jeho užívania. Objednať si ho môžete aj na našej internetovej stránke. Produkt vám doručíme v priebehu niekoľkých pracovných dní až k vám domov. Odporúčaná dávka je jedna šálka denne.