Nič iné nám ani nezostávalo, vyhrať nad ním ani po pár rokoch nedokážeme a tak môžeme urobiť len jediné – byť neustále obozretní a nezabúdať, že sa medzi nami šíri neustále a nikdy nevieme, odkiaľ si ho môžeme doniesť domov. Sú ľudia, ktorí mali to šťastie a ešte sa s ním nestretli, no sú aj tí, ktorí sa s ním stretli a to dokonca nie jeden krát, ale opakovane. Veľa z Vás ani netuší odkiaľ sa to mohlo u Vás nabrať, jednoducho ste sa cítili zle, urobili ste si test a výsledok bol pozitívny, čo prekvapí ešte viac ak ste to naozaj nečakali. Rovnako ako koronavírus aj testovanie pomocou antigénových testov sa stalo bežnou súčasťou, na ktorú sme si chtiac nechtiac zvykli a hlavne tí z Vás, ktorí už mali s covidom „tú česť“, si na pravidelnom testovaní dávajú veľmi záležať.

koronavírus

Dobre si totiž uvedomujete, ako veľmi môže tento vírus so zdravým človeka zatočiť a na istú dobu aj dosť znepríjemniť život. Pravidelné testovanie je jedinou prevenciou, aby ste ho odhalili včas a neroznášali ďalej v kolektíve alebo rodine, ktorých by ste týmto spôsobom mohli nevedomky ohroziť a nakaziť. Hoci testovania majú všetci zrejme plné zuby, dá sa to aj jednoduchšie ako robením výteru z nosa – formou antigénových testov zo slín. Tieto testy sú čo sa týka použitia skutočne veľmi jednoduché a rýchle, veľmi spoľahlivo zobrazia výsledok za krátky čas a forma použitia je omnoho príjemnejšia pre ľudí, ktorým sa testovanie výteru z nosa vôbec nepáči.

pozitívny covid test

Antigénové testy zo slín je dobré mať aj doma v zásobe a stopercentne ich využitie ak máte doma deti, ktoré chodia denne do kolektívu v školách či škôlkach, kde sa to vírusmi hemží jedna radosť. Týmito testami ich môžete pokojne testovať pravidelne pre Váš vnútorný pokoj, že sú v poriadku a žiadny koronavírus nie je na ceste k Vám domov. U nás na covidexpert.sk nájdete tieto obľúbené antigénové testy na testovanie zo slín v rôznych baleniach po väčších či menších množstvách teraz za omnoho nižšie ceny – môžete si tak doma vytvoriť zásoby aby ste ich mali v prípade potreby vždy po ruke.