Na ledprodukt.sk si môžete zakúpiť množstvo rôznych LED svietidiel. V ponuke nájdete LED zrkadlá, LED žiarovky, viacero druhov LED pásikov v profesionálnych sadách, ako aj ich kompletné sady podľa vlastného výberu, diaľkové ovládače pre LED žiarovky a rovnako tak aj pre LED pásiky, napájacie zdroje ale aj LED lišty a profily, spojky, konektory, vodiče a jednoducho mnoho iného sortimentu, viď našu ponuku na ledprodukt.sk.

biela LED

Pre správne fungovanie LED pásikov a pre zachovanie ich čo najdlhšej životnosti sa tieto LED pásiky odporúča umiestniť do hliníkových profilov a teda do LED líšt určených pre tieto pásiky. Aby ste si vedeli navodiť dokonalú a funkčnú svetelnú atmosféru je potrebných pár komponentov. Tento komponent a teda LED lišta je jedným z nich. Táto lišta pôsobí elegantne a vkusne, a v nej umiestnený LED pásik si zachová svoju dlhú funkčnosť aj vďaka dokonalému odvádzaniu tepla, o čo sa daná lišta postará.

Tieto LED lišty je potrebné uchytiť pomocou úchytiek, alebo líšt fix a ukončiť koncovkami. Na ledprodukt.sk si tieto LED lišty a úchytky bez problémov viete zakúpiť. Dokonalou pomôckou pre uchytenie LED líšt je úchytka zaklapávacia pre: KLASIK, ROHOVÁ, ZAPUSTENÁ, ZAPUSTENÁ- HLBOKÁ, ZADNÁ, uvedená pod katalógovým kódom Kód: LL130 – U. Na jeden meter LED lišty odporúčame použiť 2 – 3 kusy týchto úchytiek.

farebné LED

Okrem zaklapávacej, vyššie uvedenej úchytky pre LED lišty nájdete v našej ponuke aj úchytku pre LED lištu SIMPLE pod katalógovým kódom Kód: LL101 – U. Jedná sa taktiež o zaklapávaciu úchytku pre LED lišty. Tieto úchytky sa odporúča umiestniť v počte minimálne 2 kusy na jeden meter LED lišty. Spoľahnite sa na kvalitné výrobky od ledprodukt.sk a objednajte si ešte dnes. 99 % sortimentu Vám vieme odoslať už hneď vďaka skladovým zásobám. Preto neváhajte a objednávajte.