Škrabance a preliačiny? Hotová nočná mora každého majiteľa štvor-, dvoj- i viackolesového motorového vozidla! V prípade, že si majiteľ auta nie je istý procesom opravy preliačin, nemá s takýmito vecami skúsenosti alebo nedisponuje potrebnými nástrojmi a látkami, vo vlastnom záujme by mal opravu určite ponechať na vyškolených a skúsených odborníkov. V opačnom prípade tu hrozí značné riziko ešte väčšieho poškodenia laku karosérie, čo môže mať za následok ďalšie náklady na potrebné opravy a prelakovanie. Na internete možno nájsť iks-ypsilon rád, tipov a trikov, avšak, ruku na srdce, väčšina z nich dopadne v lepšom prípade nijako, bez výsledku, v tom horšom prípade katastrofálne.

Preliačina

Aká môže taká preliačina vzniknúť? Spôsobov je naozaj požehnane. Najčastejšie však pri neopatrnom, nesprávnom parkovaní blízko iného vozidla, či – všeobecne povedané – pri akomkoľvek mechanickom zásahu do karosérie. Tým môže byť napríklad krupobitie, ktoré môže pri silnejšej intenzite zanechať na aute množstvo malých preliačin. Nie práve neobvyklým spôsobom sú taktiež vandali a ich časté vyčíňanie na nekrytých automobiloch stojacich napríklad na sídlisku či pred bránou domu. Nemusí sa však vždy jednať len o náhodný vandalizmus. Poškodenie karosérie automobilu daného vlastníka môže byť často cielené a s úmyslom dať majiteľovi (prípadne majiteľke) niečo najavo. Prekážajú Vám na aute preliačiny, ktoré narúšajú celkový vzhľad inak krásnej, dokonalej karosérie? Vsaďte na dlhoročné skúsenosti a zverte svojho miláčika do rúk odborníkom so špičkovou technikou zo spoločnosti STAMI TRADE s.r.o. so sídlom v Chmeľove (prešovský okres).

Škrabance

Prečo by ste si mali vybrať práve ich? Nuž, dôvodov je hneď niekoľko. V tejto oblasti opravy karosérií nie sú ani zďaleka nováčikmi. Ich rukami prešli tisícky automobilov. Na svoju prácu taktiež ponúkajú doživotnú záruku (opravy spadajúce pod PDR), pretože za odvedenou prácou si stoja. Ku každému zákazníkovi a zákazke pristupujú individuálne, avšak stále rovnako profesionálne. Tak na čo ešte čakáte? Klikajte na preliačina na aute a zjednajte si termín opravy ešte dnes! Nebudete ľutovať! Garancia spokojnosti a najnižšej ceny je zaručená!