Ste aj vy od malička labužník, ktorý si pochutí na dobrom klasickom obede? Cnie sa vám za starými dobrými jedľami, ktoré varievala vaša mama, či babička? Teraz už nemusí. Stačí zájsť na obedové menu do reštaurácie Gurmánsky dvor. Po otvorení dverí sa vrátite v čase do svojho detstva všetkými zmyslami. Spomeniete si na nedeľnú vôňu domáceho kuracieho vývaru. Vynoria sa vám spomienky ako ste kedysi kradli babke lekvárové buchty z plechu, hneď keď ich uvidíte v obedovej ponuke. Dostanete chuť na chutné a šťavnaté pečené kuriatko, ktoré mu ste nemohli odolať, ani keď ste boli malý.

knedlo-zelo-vepřo

Alebo by ste si radšej dali bryndzové halušky s chrumkavou slaninkou, ktoré robievala často vaša mama, či siahli po starej známej klasike vašej mladosti, ktorou bola vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou? Toto všetko a ešte oveľa viac klasických dobrých starých jedál akými sú napríklad guláš, paprikáš, Segedín, moravsky vrabec, či vepřo-knedlo-zelo môžete teraz nájsť nie len na jedálnom lístku reštaurácie Gurmánsky dvor, ale aj na ich obedovom menu. Reštaurácia Gurmánsky dvor vďaka svojmu obedovému menu ušetrí váš čas a ešte aj vašu peňaženku, pretože veľkú porciu dobrého domáceho jedla dostanete za skvelú cenu.

sekaná

Takže ak ste hladný a dávate prednosť klasickej domácej strave, je rozhodnuté. Pochutnajte si na obedovom menu bratislava Gurmanskydvor. Reštaurácia sa nachádza na Srachanovskej ulici 41 v mestskej časti Prievoz. Váš hlad ju určite veľmi ľahko nájde. Pre tých, ktorí nemôžu prísť osobne a vrátiť sa do svojho detstva chuťou, zrakom, čuchom, sluchom aj hmatom, reštaurácia ponúka aspoň skvelé domáce jedlo dovezené priamo k vám domov. Stačí si ho objednať na stránke reštaurácie a už len netrpezlivo čakať, kedy príde šofér s vašou donáškou. Či už sa rozhodnete prísť na obedové menu alebo si ho objednať k vám domov my vám k vášmu obedu želáme dobrú chuť.