Pohodlný spánok je rovnako dôležitý ako pre dospelých, tak aj pre deti. Doprajme našim ratolestiam zdravý spánok aj vhodným výberom detského matraca. Matrac, ktorý zaručí a podporí správny vývin chrbtice a umožní, aby naše deti vstávali s úsmevom na tvári, dobre naladené a pripravené do nového dňa. Prvým miestom na spanie pre batoľatá je detská postieľka, ktorá je vybavená detským matracom. Neskôr dieťa prechádza z detskej postieľky, ktorá je chránená zo všetkých strán zábranami, do detskej postele, ktorá si vyžaduje iný rozmer detského matraca. Uprednostnite kvalitu vo výbere vhodného matraca pre vaše dieťa a spite aj vy pokojne, že ste urobil, čo ste mohli, aby ste umožnili dostatočný komfort a podporili dobrý zdravotný stav, čo sa týka vývinu chrbtice, u vašich detí.

detský matrac

Pri viacerých deťoch a jednej detskej izbe je už na vás, či zvolíte dve detské postele v prípade dvoch detí, rozťahovaciu posteľ alebo poschodovú posteľ z dôvodu šetrenia miesta v byte či dome. V oboch prípadoch je rozhodujúci aj správny matrac. U detí však neplatí, že by mali spať na mäkkom matraci, do ktorého by sa mali zabárať. Vôbec nie. Odborníci pre danú oblasť odporúčajú tvrdšie matrace, ktoré sú vhodné pre správny vývoj a rast dieťaťa.

detská posteľ

Matrace pre deti, ktoré ponúkame sa vyrobené z pružnej studenej peny, ktorá sa do určite postačujúcej miery prispôsobí tlaku tela vášho dieťaťa. Vďaka použitým vláknam sú matrace antibakteriálne, takže nezadržiavajú škodlivé a nežiadúce látky. Odopínateľný povrch zabraňuje vstrebávaniu vlhkosti, takže vnútro matraca zostáva dostatočne chránené. Obal matraca jednoducho odzipsujete a vyperiete doma v práčke pri uvedenej teplote.

Príjemný spánok a radostné vstávanie s našimi produktmi, ktoré si môžete objednať dnes a v priebehu dvoch až troch pracovných dní ich máte u vás doma v postieľke vášho dieťaťa.