O množstve odpadu, najmä toho ťažko rozkladateľného sa už veľa hovorilo. Firmy robia nejaké malé opatrenia, ktoré nejakou časťou znižujú odpad. Avšak spoločnosť Schoeller Allibert si tento problém zobrala k srdcu, pretože vedeniu aj zamestnancom záleží na zdraví nás všetkých, na čistej prírode, do ktorej všetci radi chodíme, na živočíchoch, ktorí bez našej pomoci nemôžu prežiť. Na čistej vode, bez ktorej nikto z nás neprežije. A tak do svojej firemnej filozofie a hodnôt doplnila aj snaha o ochranu životného prostredia a zníženia odpadu pri svojej výrobe.

prepravky

Avšak firma nie len, že znížila odpad pri výrobe, ale Schoeller Allibert z odpadu a druhotriednych surovín, ktoré by inak skončili v skládkach odpadu vytvára nové kvalitné veci, ktoré pomáhajú množstvu klientom pri ich práci. U nás v Schoeller Allibert cesta plastovej fľaše nekončí, u nás dostáva šancu a tu jej príbeh opäť začína. Výrobu kontajnerov ako aj niektorých prepravných boxov realizujeme z druhotných surovín, čím ešte viac prispievame k zníženiu plastového odpadu. Myslite ekologicky aj vy a vyberte si kontajnery, plastové boxy alebo iné plastové výrobky a dajte tak vašim plastom druhú šancu.

IBC kontajner

Spoločnosť Schoeller Allibert zaviedla okrem predaja aj možnosť zapožičania, niektorých prepraviek a svojich plastových výrobkov určených na transport a uskladnenie. Preto ak nepotrebujete plastovú prepravku, kontajner alebo box neustále môžete si ho požičať na určité časové obdobie. Vďaka tomu sa taktiež zníži nutnosť výroby a prebytok plastových prepraviek v obehu. Do našej ekologickej filozofie sa už zapojilo množstvo našich zákazníkov, preto nakupujú plastové prepravky a kontajnery od nás. Pripojte sa medzi zákazníkov, ktorým ide o ochranu prírody a životného prostredia aj vy a spolupracujte so spoločnosťou Schoeller Allibert.