Tantra Spa Bratislava dlhodobo poskytujú skvelé tantrické masáže rozličného typu, napr. párová masáž, celotelová, romantická, magická či klasická tantrická masáž. V rámci nich ponúkame aj masáž intímnych partií, tzv. lingamu s blahodarnými zdravotnými a relaxačnými účinkami. Pozitívny efekt tantra masáže je preukázateľný – prispieva k lepšej fyzickej kondícii a zlepšeniu psychického zdravia. Naše tantrické masáže vám pomôžu lepšie prekonať náročné dni a prinesú vám zaslúžený pokoj a rozmaznávanie celého tela. Pred návštevou je však potrebné dodržiavať niekoľko opatrení a odporúčaní – záleží nám na našich zákazníkoch a chceme im zabezpečiť bezpečie a spoľahlivosť našich služieb. Preto máme pre vás niekoľko informácií, ktoré vám umožnia lepšie sa u nás orientovať:

atraktívna žena

rezerváciu je potrebné uskutočniť najmenej hodinu pred očakávanou masážou – pomáha nám to lepšie sa pripraviť.

masáže z hygienických a bezpečnostných dôvodov nezabezpečujeme pre ľudí trpiacimi kožnými či vírusovými ochoreniami. Rovnako neposkytujeme služby ľuďom pod výrazným vplyvom alkoholu a omamných látok.

v žiadnom prípade nie sú tantrické a sexuálne služby zamieňané. V našom salóne neposkytujeme žiaden typ sexuálnych služieb. Tantrická masáž je typom duchovného cvičenia a obnovy tela aj duše.

Vaše cennosti budú u nás v bezpečí – priestory sú chránené a zabezpečujeme pre nás súkromie a diskrétnosť.

Váš komfort je pre nás dôležitý, využite pred a po každej masáži možnosť sprchy ako príjemného osvieženia. Máme pre vás pred masážou pripravené predmety základnej hygieny – čistý uterák, hrebeň, fén, parfum, gél na vlasy a aj charakteristický typ oblečenia pre mužov a ženy, slúžiaci na ovinutie okolo bedier – sárong.

tantra masáž - žena

Masáže sú vždy zabezpečené v príjemnom, čistom a voňavom prostredí.

Poplatok za služby podľa cenníka je možné uhradiť dvomi spôsobmi – hotovosťou alebo kreditnou kartou.

Upozornenie – ak pri masáži dôjde k porušení našich pravidiel nášho tantra štúdia Tantradiamond, vyhradzujeme si právo ukončiť masáž bez možnosti navrátenia peňazí. Na našej stránke sú prístupné rezervácie, ponuka masáží a cenník, kontakt a ďalšie informácie ohľadom prevádzky.