Zábradlie je takým nenápadným, ale zato dosť výrazným prvkom na každej budove. Mať pekné a štýlové zábradlie môžete mať aj vy! Stačí si vybrať z efektnej a estetickej modernej kombinácie materiálov, tvarov, čo farieb, ktorú vám ponúka architektonický dizajn. V prvom rade treba pripomenúť, že zábradlie musí spĺňať aj požadované normy a štandardy. To už vedia architekti, ktorí robia návrh vašej budovy. Okrem toho však môže byť zábradlie aj pekným a dizajnovým prvkom a ozdobou celej budovy.

budova

Jedným z veľmi obľúbeným materiálom na zábradlie je práve napríklad sklo alebo antikor. Balkonove zabradlie https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ vám prinesie množstvo štýlových benefitov. Perfektný dizajn a možnosť návrhu na mieru. Možnosť modernej, štýlovej kombinácie materiálov, aká sa vám páči. Profesionalita a skúsenosti spoločnosti vo výrove i montáži zábradlia na vašej budove. Balkón si zaslúži dizajnový a krásny punc, ktorý sa môže stať aj dominantou celej budovy.

balkon

Zábradlie zo skla má mnoho dizajnových a praktických výhod. Je pevné z bezpečného materiálu, vyzerá naozaj úchvatne a dych berúco z vonka a skvelo prepúšťa svetlo a to prospieva nielen rastlinám, ale celému ďalšiemu priestoru. Priestor sa dá prostredníctvom skla veľmi dobre opticky rozšíriť a zväčšiť. Sklo nemusí byť v priestore navrhnuté iba ako číre. Dá sa používať aj matné sklo alebo sa dá pieskovať, či potlačiť podľa potreby, alebo dizajnového návrhu. Jednoducho so sklom sa dajú robiť rôzne návrhárske divy!

Nechajte si preto navrhnúť a skalkulovať aj možnosť zábradlia na balkón zo skla, resp. sklenených tabúľ, prípadne v kombinácii aj s inými materiálmi. Obľúbenou kombináciou je napríklad sklo spojené s nerezovými, resp. antikorovými prvkami alebo ukotvením. Spolu vyzerajú jednoducho úchvatne a dobre sa k sebe hodia.