Klasické masáže už vyskúšali mnohí z nás a niektorí ich absolvujú pravidelne, no senzuálne tantrické masáže ešte nepatria do nášho bežného režimu. A pritom majú svoje čaro, pretože ponúkajú iný zážitok a dokonca sa môžete dozvedieť aj niečo o sebe a svojom tele.

žena na masáži

Senzuálna masáž sa od klasickej líši spôsobom, akým masérka k zákazníkovi pristupuje a aj vo vykonávaní samotnej masáže. Pri erotic massage klasickom masírovaní ide predovšetkým o úľavu namáhaného svalstva športovaním alebo jednostranným zaťažením organizmu, tantrická v sebe spája prvky masáže a erotiky. Určená je pre každého záujemcu, ktorý má pocit, že ešte stále nevyskúšal všetky spôsoby relaxu s pridanou hodnotou, erotickým podtónom. Zo zákazníkov, ktorí podstúpia senzuálnu masáž v erotickom salóne, sa častokrát stávajú pravidelní zákazníci, pretože zážitky z návštevy sú silné. V salónoch pracujú len skúsené a profesionálne masérky, ktoré vedia, čo majú robiť, aby vás priviedli do extázy a vy tak zabudnete na všetko, čo sa deje okolo vás. Úplne si vyčistíte hlavu a zrelaxujete telo.

Návštevu salóna si dohodnete prostredníctvom internetovej stránky, vyberiete si dievča, ktoré sa vám pri návšteve bude venovať a zároveň aj druh masáže, pretože v ponuke ich majú viac.

Typy masáží:

-body

-classic

-secret dark

-vzájomná body masáž

-senzual tantrická masáž

-masáž rain mutual

-magic tantra

-special

-double body masáž

-masáž pre páry

-double special

masáž, tetovani

Na začiatok si vás vybraté dievča osprchuje priamo v salóne, pretože hygiena je veľmi dôležitá, potom nasleduje vyjadrenie úcty rituálom namaste, čo znamená vzdanie úcty telu, až tak sa dostanete k samotnej masáži, ktorú masérka vykoná podľa vašich želaní a výberu pri objednávaní. Po skončení rituálu a opätovnom osprchovaní vám dopraje čas na relax a oddych, počas ktorého budete mať možnosť všetky prežité pocity riadne si vychutnať. Záver patrí poďakovaniu masérky za váš záujem a dôveru formou drobného darčeka a slovami nádeje, že ich opätovne navštívite.