Možno ste už počuli o účinkoch bielkoviny zvanej kolagén v súvislosti s ozdravením pokožky a kĺbov. Jej hlavný zdroj je v pokožke, kostiach a chrupavkách. Zrejme sa zhodneme, že aj keď je možno predstava huspeniny, ktorá kolagén obsahuje pre niekoho lákavá, je nemožné dostať bielkovinu v tak veľkom množstve, aby bol účinný a zároveň, aby nebol príťažou pre naše trávenie. Kolagén nadobúda účinnosť v štiepení na tzv. peptidy, vďaka čomu je ľahko stráviteľný, bez zaťaženia organizmu. Odkiaľ možno takýto kolagén získať? Hovädzí kolagén ponúkaný e-shopom zdravie – shop.sk je živočíšneho pôvodu v 100% čistote, získavaný z argentínskeho hovädzieho dobytka, pričom je overený jeho čistý pôvod a šetrné správanie k pasúcim sa zvieratám.

kolagén

Kolagén sa môže pridávať do jedál a nápojov, doplniť pestrú zložku vašej stravy a umožniť lepšie fungovanie kĺbov, ako aj zdravší, mladší vzhľad vašej pokožky. Môže pomôcť ku kvalitnejšiemu spánku a celkovej regenerácii organizmu. Je príjemný napríklad v pomarančovom džúse či sladkom nápoji, ktoré môžu prekryť jemný odor, ktorý však nič nespraví s chuťou produktu – je neutrálna, a teda kombinovateľná prakticky so všetkým. Kolagén je pripravovaný bez laktózy, lepku, geneticky modifikovaných potravín či sójových alergénov, a teda by mal byť úplne nezávadný. Firma zdravie-shop.sk si potrpí na kvalitné produkty s prijateľnou predajnou sumou.

kolagén

Ponúkame rôzne produkty zdravotného charakteru – napríklad bandáže, ortézy, produkty starostlivosti o pleť či telo, produkty podľa zamerania na časť tela či telesné orgány. Veľké balenie hovädzieho kolagénu za 18,70 eur objednávajte už dnes na našom webe, určite budete veľmi spokojní, tak si vyberte, určite neoľutujete. A budete sa určite cítiť skvele. Pomôže vám to k lepšiemu životu, zdravie je predsa na poprednom mieste, tak neváhajte.