Láska, vzťahy – to sú veci, ktoré si treba udržiavať za každú cenu. Nikto nie je taký dôležitý ako vaši blízki, ktorí si tu vždy pre vás. Nezabúdajte na ich starostlivosť o vás, určite sa vám odmenia znova. Pre rodinu nie je podstatné koľko toho máte, ale aký ste človek. Aj keď nie ste dokonalý, tak sa za vás postavia a budú si vás ctiť a vážiť. V rodine nie je podstatné koľko krát sa potknete, ale koľkokrát vstanete a budete ďalej kráčať. Podržia vás a budú stáť za vami.

žena skáče od radosti

Ľudí okolo seba si všímajte, nikdy neviete, kedy ich bude trápiť niečo, o čom by ste mali vedieť, ale oni vás s tým nebudú chcieť zaťažovať, pretože si myslia, že už máte aj tak dosť svojich problémov. To tak nie je. Dajte im najavo, že vám za to stoja. Potom si môžete vyčítať, že keď sa im niečo stane, tak ste tu práve vtedy neboli, keď vás naozaj potrebovali. Ľudia okolo vás by vám nemali byť ľahostajní. Všímajte si všetko, čo sa deje okolo a možno aj práve tým budete vedieť a môcť niekomu pomôcť, či zachrániť život. Možno aj takou maličkosťou pomôžete ako je napríklad masáž lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.

žena kričí

Objednáte a pošlete ho tam. Život je to najcennejšie, čo máme a preto vám bude daný človek nadosmrti vďačný, keď mu ho zachránite alebo spríjemníte. A vás bude pri duši hriať, že ste pre tento svet spravili konečne niečo prospešné. To možno len s malou dávkou všímavosti a môžete si povedať, že to naozaj za to stálo. Nikdy nie je neskoro sa poriadne poobzerať okolo seba, či náhodou niekto niečo nepotrebuje. Ľudskosť by mala byť samozrejmosťou, no bohužiaľ, sa z ľudí čoraz častejšie vytráca. Nenechajte sa strhnúť davom a majte oči dokorán otvorené. Svoje zmysly si nastavte na maximum a vnímajte svet okolo seba. Nielen to, čo robíte vy, ale aj to, čo robia ostatní. Láska by nemala byť len výsadou, ale samozrejmosťou i voči vášmu okoliu. Vzťahy, ktorý si vybudujete vám vždy niečo zanechajú. Známych, priateľov, susedov, či len okoloidúcich, ale vždy vo vás nechajú nejakú stopu, ktorá sa už nezmaže.