Kvalitné matrace sú základnou podmienkou zdravej spánkovej hygieny a ich voľba a výber ušitý priamo pre Vás je neoceniteľným doplnkom zdravého spánku. Ponuka kvalitné matrace prináša kvalitu vo všetkých parametroch od použitia materiálov výhradne prírodného pôvodu, dokonalý a profesionálny servis a poradenstvo až po možnosť výberu matracov s mnohými ortopedickými a zdravotnými benefitmi.

zdravá spánková hygiena

Stačí sa informovať v konkrétnej predajni, prísť sa inšpirovať, vyskúšať zvolený matrac na vlastnej koži a nechať si poradiť profesionálmi. Ponuka je široká nielen čo sa týka veľkosti matracov, ale aj ich zloženia, prevedenia, tvrdosti, možnosti voľby vhodných doplnkov a v neposlednom rade možnosť výberu zdravotného a ortopedického efektu.

V ponuke nájdete sendvičové a pružinové matrace s ďalším rozdelením na taštičkové a penové matrace. Čo sa týka ceny, vyberať si môžete s vždy kvalitnej ekonomickej triedy až po ponuku Royal, ktorá sa vyznačuje výnimočnými ortopedickými vlastnosťami a je vhodná takmer pre každý zdravotný problém. Obľúbené sú najmä penové matrace s pamäťovou penou, ktoré fungujú na princípe Vašej telesnej teploty a hmotnosti, zapamätajú si tvar Vašej postavy a Vy sa do nich mäkko zaboríte, ponoríte a relaxujete.

kvalitný pružinový matrac

Aktívni, športovo založení ľudia vyhľadávajú tvrdšie pružinové alebo taštičkové matrace, ktoré sú takisto výnimočne kvalitné a ktoré poskytujú pevnú oporu ich chrbtici. Pre výber matracov je dôležitých niekoľko faktorov, aj napríklad poloha v spánku, je rozdiel, či spávate na boku, kedy sú pre Vás vhodné mäkšie penové matrace alebo uprednostňujete polohu na chrbte a určite budú pre Vás vhodné tvrdšie matrace.

Kvalita ponúkaných matracov je doplnená aj o správny hygienický režim, matrace prepúšťajú vlhkosť, sú z čisto prírodných materiálov, vyznačujú sa ľahkou údržbou, majú antialergické vlastnosti. Môžete si k nim zvoliť poťahy rovnakej kvality aj vrátane protialergických.