Na sex privátoch obvykle muži očakávajú zážitky z klasického sexu. Teší sa, až svoj penis zasunú do vagíny či do iného telesného otvoru, čo je tiež pre mužské pokolenie prirodzené. Majú to zakotvené v génoch a túžba po oplodnení samičky je nám daná odnepamäti, inak by sme tiež už dávno vyhynuli, a spoliehať sa na rozmnožovanie zo skúmavky je vyslovená pochabosť.

Ak potom niekto objedná svojmu kamarátovi k narodeninám ako darček masáž penisu na priváte v Hlohovci https://www.privatportal.sk/blog/masaz-penisu-na-sex-private-hlohovec, môže sa ten obdarovaný cítiť podivne, v predtuche, čo to zas bude za nezmysel, veď na priváty sa chodí užiť si sexuálne dobrodružstvo so ženskou vagínou a klitorisom. Aké prekvapenie však nastane, až na privát dorazí a masérka sa mu začne venovať. Erotické masáže sú totiž niečo ako nadstavba bežného sexu, masáž dokáže privodiť aj viacpočetné orgazmy a muži ich vyhľadávajú z niekoľkých dôvodov:

lávové kamene

Na masérku je vidieť – v prvom rade je na masérku dobre vidieť, poskytne vám perfektnú vizuálnu rozkoš, kedy sa pohrá s vašim penisom, a vy si pri tom budete prezerať krásne prsia, bruško, klin a ďalšie časti tela, čo vás vzrušujú.

masážna procedúra

Môžete si užiť aj zmyselný sex – zapojiť pri masáži penisu všetky zmysly je možné, okrem zraku si možno užiť aj vôňu a slanú chuť jej pokožky, záleží na tom, ako sa dohodnete, čo je vám príjemné, a ako chcete svoju masáž prežiť. Masérka sa k vám môže posadiť, môže u vás ležať a zaujme polohu, aká sa vám páči. Výhodné je to najmä pre milovníkov chodidiel, ktoré môžete mať aj priamo na tvári.

V ľahu je to krásne – mnoho mužov sa teší na chvíľu, keď si konečne môžu oddýchnuť a namiesto misionárskej polohy prevezme iniciatívu žena. Vo chvíli, keď muž leží na chrbte, môže si oveľa lepšie užiť rozkoš aj orgazmus, pretože sa lepšie uvoľní. Uvoľní napätie vo svaloch, penis sa lepšie prekrví a lepšie sa prekrvuje aj mozog a nervová sústava, čo je pre krásny orgazmus dôležité.