Túžbou každej ženy je túžba po tom, aby bola nádherná. Každá z nás sa chce páčiť. Možno navonok pôsobíme sebavedomo, ale v skutočnosti len chceme, aby nám niekto pochválil šaty. Možností, kedy môžeme zažiariť je dosť, no tou najväčšou (okrem svadby) je určite ples. Aby ste boli kráľovnou celého večera, je dôležité, aby ste splnili niekoľko pravidiel. Keď sa ich budete držať, bude na vás obdivne pozerať nielen váš partner, ale aj všetci naookolo.
dívka v zeleném
1.       Pred plesom choďte spať skôr. Je dôležité, aby bola vaša pleť a aj celé vaše telo oddýchnuté. Únavu na vás spozná každý a vôbec nezáleží na tom či vypijete štyri kávy, alebo tri energetické drinky. Na vašej pleti a aj na vás jednoducho poznať, že ste noc predtým nič nespali. Oddýchnite si a uvidíte, že vaša pleť bude svieža a jednoducho neodolateľná.
2.       Na kozmetiku by ste mali ísť minimálne dva týždne predtým, ako pôjdete na ples. V žiadnom prípade nechoďte na kozmetiku deň alebo dva pred udalosťou. Vaša pleť bude začervenaná, podráždená a možno budete mať aj fľaky. To sa dá len málokedy zakryť mejkapom. Okrem toho to pre pleť ani nie je dobré.
3.       Nikdy, ale naozaj nikdy si nedávajte na ples mini šaty. Možno sa v nich cítite dobre a myslíte si, že v nich budete krásna a zaujmete každého, pretože to predsa na sebe nikto mať nebude. No opak je pravdou. Krátke šaty sú na ples maximálne nevhodné a určite to nebude pôsobiť dobre. Stavte radšej na klasiku a zvoľte nejaký zaujímavý strih alebo farbu. Hlavné je, aby ste sa v nich cítili dobre.
elegantní pár
4.       Kašlite na zložité účesy. Čo sa týka účesov, je dôležitá hlavne prirodzenosť. Zvoľte radšej výraznejšie líčenie a vlasy si nechajte len tak voľne rozpustené. Aspoň sa nebudete musieť kontrolovať či sa vám celá vaša frizúra pri tancovaní nejako nepoškodila.
A nech sa deje čokoľvek, hlavne si ples poriadne užite! Budete krásna, keď sa budete cítiť krásne. A na žene nie je nič krajšie, ako keď na nej vidíte, že je spokojná.