Prišli dva balíčky Grizly a kniha z MARTINUS . Z Grizly ovsené bezlepkové vločky a kniha o HISTAMINE KOMPLETNÝ SPRIEVODCA HISTAMINOVOU INTOLERANCIU budem večer študovať . Máte aj na internete veľmi veľa o HISTAMINE ale si dosť protirečí tie web stránky najlepšie si myslím sú knihy aj keď ich veľa ale podľa skúseností sú tieto dve najlepšie plus v PDF je kompletný zoznam potravín ktoré sa môžu pri HISTAMINE a ktoré nie to len človek musí skúšať a zapisovať zoznam čo narobiť ale keď vydržíte tak sa vám to odvďačí zdravím aj keď celkom o zdravý sa hovoriť nedá to len Eliminovať chorobu. HISTAMÍNOVÁ INTOLERANCIA je v súčasnosti patrí medzi rozšírené ochorenia.

človek je zložitý tvor

Postihuje mnohých z nás aj keď o jej existencii často nevieme. Čo sa týka príznakov sú rôzne od pálenia čriev, kyseliny, bolesti hlavy a podobne pokiaľ sa nedodrží striktné dieťa tak sa môže zhoršiť zdravotný stav. HISTAMIN je potvora ktorá strpčuje život. Ale nie to aspoň smrteľná choroba ako rakovina ktorej je tiež. V krátkosti zoznam potravín čo môžeme jesť a čo nie. Môžeme jest bezlepkové potraviny ako je chlieb podľa možností urobiť si doma, bezlepkové ovsené vločky, vajíčko ale bez bielku bielok obsahuje dosť HISTAMINU, ryžu, zemiaky všetko sa musí jest v čerstvom stave. V krátkosti čo je zakázané orechy, zmrzlina podľa možností aj káva ale treba to na sebe odsledovať ďalej je dobre byť registrovaná na stránkach o HISTAMINOVEJ INTOLERANCII aj tam sa dozvieme veľa je to aj na Facebooku.

banán môžeš len zmierov pri HISTAMINE

Na začiatku je to dosť zložité ale dá sa zvyknúť . Sú prípady kto má aj iné intolerancie potravinové alergie ako SIBO, celiakia a iné je to náročné kvôli ale keď si človek zvykne ide to ako po masle pri tomto síce diéta ale podľa pokynov je dobre aj ELIMINOVAŤ potraviny aby sme vedeli na čom sme je to beh na dlhé trate no držme sme si palce aby sme ako tak vyhrali nad tým zdravotným problémom. Čo sa týka web je to najlepšie preveriť , porovnať nie každá zodpovedá sa správny obsah čo sa týka tejto choroby musíme si dať veľký pozor čo papáme a pijeme. Síce ako je známe HISTAMIN produkuje aj náš organizmus ale keď je ho nábytok tak to vyvoláva závažný zdravotný problém no musíme nejak bojovať nedá sa nič robiť.