Tantra masáž pre páry

Ak vás nudí partnerský sexuálny život a hľadáte niečo nové a netradičné, čo do vášho vzťahu prinesie nový vietor, potom je párová tantra presne pre vás. Je to druh senzuálnej erotickej masáže, ktorá poriadne prebudí všetky vaše zmysly. O to intenzívnejší je to zážitok, keď ho zdieľate so svojou polovičkou.

Najlepšou voľbou je masáž pre dvoch Magictantra.sk. Salón sa nachádza priamo v centre Bratislavy a ponúka tie najkvalitnejšie služby na špičkovej úrovni. Samozrejmosťou je hygienické a útulné prostredie, profesionálne školený personál a individuálny prístup. Svoj termín si môžete zarezervovať jednoducho, rýchlo a pohodlne telefonicky, alebo prostredníctvom online objednávkového formulára. Salón je pre vás otvorený sedem dní v týždni od 9:00 do 23:00. Kompletnú ponuku služieb aj s popismi jednotlivých úkonov, ako aj cenník nájdete na internetových stránkach štúdia. Prečítať si môžete aj recenzie mnohých spokojných zákazníkov, či prínosné blogové príspevky s tématikou tantrických masáží.

masážne oleje

Tantra je špeciálny druh senzuálnej erotickej masáže, ktorá má svoj pôvod už v starovekých kultúrach. Ľudia si odpradávna všímajú spojitosť medzi zdravím človeka a jeho sexuálnou aktivitou. Tantra vo vás vzbudí vášeň i vzrušenie, ktoré vedú k produkcii telu prospešných hormónov. Preto tantrická masáž nie je len erotickou záležitosťou, no predovšetkým skvelým prostriedkom na uvoľnenie celého tela.

Masáže sú sprevádzané relaxačnou hudbou a masážnymi voňavými olejmi. Navyše je na začiatku vždy realizovaný namaste rituál, v ktorom máte možnosť hlbšie sa pozrieť do svojich myšlienok a pripraviť sa na jedinečný a intenzívny zážitok. Samozrejmosťou je aj relaxačný kúpeľ pred a po masáži, ktorý pomáha uvoľniť napäté svalstvo a zrelaxovať myseľ.

tantra masáž

Neváhajte a potešte seba i svoju polovičku príjemným a netradičným zážitkom, ktorý vám pomôže lepšie spoznať svoju sexualitu a prehĺbi váš vzťah. Tantra je liekom na telo i dušu a pomôže vám aspoň nachvíľku vypnúť a zabudnúť na každodenné problémy, stres a starosti. Príďte si vyvetrať hlavu do štúdia Magic Tantra a zarezervujte si svoj termín ešte dnes.

About the Author

You may also like these