Zdravý spánok by mal byť pre každého prvoradý. A pritom netreba urobiť nič viac, ako zabezpečiť si kvalitný, zdravý matrac. Máte taký doma aj vy? Alebo ste kúpu matraca nikdy zvlášť neriešili? Segum.sk je popredný výrobca a predajca matracov a postelí na Slovensku. Kvalitné matrace sa vyrábajú v Senici už od roku 1992. Recenzie zákazníkov hovoria za všetko. Segum.sk má na Slovensku vybudované v oblasti matracov meno, o akom sa iným predajcom môže iba snívať. Prečo je to tak? Pre Segum je zdravý a kvalitný spánok na prvom mieste. Vieme, že kvalitu spánku dokáže zmeniť výber správneho matraca do postele a preto je pre nás spokojnosť a zdravie zákazníka na prvom mieste. Preto sa výrobe a predaju matracov do postele venujeme na 100% a recenzie a kvalita našich matracov sú pre nás to najdôležitejšie.

matrac do postele

Výber matraca do postele však vôbec nie je jednoduchý. Materiálov, technológii aj postupov výroby je hneď niekoľko a pre každého je určený iný typ matraca. Práve preto by ste sa mali obrátiť na odborníkov a prekonzultovať s nimi svoj zdravotný stav, požiadavky a nároky. Máte za sebou operáciu chrbtice? Ste alergik? Nedokážete spať na tvrdom matraci? Po konzultácii s profesionálmi na segum.sk alebo priamo pri návšteve niektorej z pobočiek Segum v Senici, Bratislave a Žiline si dokážete vybrať matrac presne podľa vašich predstáv.

postel

Vyškolený personál vám pomôže s výberom matraca podľa vašich predstáv a finančných možností. V Segum nájdete lacné matrace, ale aj drahšie prémiové kusy. Matrac do postele je skutočne dôležitá vec. Taktiež ide o finančne veľkú investíciu a na niekoľko rokov. Práve preto by ste jeho výber nemali podceniť. Aj vy môžete svoj spánok zmeniť k lepšiemu. Navštívte ešte dnes internetovú stránku segum.sk alebo jednu z pobočiek a presvedčte sa sami, že za kvalitným spánkom je dobre zvolený matrac do postele.